4 цікавих факта про те як винайшли людську досконалість

* Пластика — перекладається з грецької мови «робити форму», а якщо взяти латинську мову, то там перекладається як «роблячи форму».

клиника пластической хирургии в Киеве

* Людина постійно шукала себе. Вона і досі це робить. Першими спогадами про пластичну хірургію є записи від 3000 р., н. е. Перші операції, які були детально описані — операції по виправлення носу та шкіри обличчя. Зроблені були вони в Індії у 600 роках до н.е. Людство розвивалося і медицина теж не стояла на місці. Зараз вже можна казати, що пластична хірургія була розповсюджена у всіх куточках планетах, де б не жили люди. Так у 150 — 200 роках н. е. у Китаї видатний лікар Хуа То робив успішні операції по виправленню «заячої губи».

 

* Також відомі успіхи індійських лікарів, які до 1500 року були значно краще, ніж європейські. Але справжнім проривом був 1597 рік, коли італієць Гаспаро Тальякоцци почав робити операції по відновленню пошкоджених носів. Завдяки тому, що він ретельно записував кожен свій крок і залишив всі свої записи для інших лікарів, ми і змогли дізнатися про цей факт. Сучасні лікарі нагородили його званням засновника сучасної пластичної хірургії.

 

* Саме у епоху Відродження свою назву отримала пластична хірургія, але тоді вона називалась «хірургія краси».

 

 

Ще декілька фактів з історії пластичної хірургії

 

Після Першої світової війни був, можна так сказати, справжній бум пластичної хірургії. Багато людей мали скалічені кінцівки рук, ніг чи жахливі поранення і вони все частіше просили лікарів це виправити. Після Другої світової війни попит на пластику виріс знову і дедалі ставав ще більше. З розвитком медицини і анестезії доступність і попит тільки ще значніше зростали. Головним засновником і новатором лицевої хірургії є Вараздат Газандян — пластичний хірург, що досліджував нові методи пластичної хірургії. До речі, саме лікарі з пластичної хирургії були засновниками і винахідниками трансплантування тканин та судин.

 

 ————————--

Не відчуваєте своєї досконалості? Клініка пластичної хірургії Medical Club вирішує саме такі проблеми. Вона не тільки відповідає найвищим стандартам європейської та американської асоціацій пластичних хірургів, але також має ліцензію Міністерства охорони здоров’я України. Зайдіть на сайт клініки та переконайтеся самі.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: