Для всієї сім’ї: 8 фільмів з різдвяними та новорічними чудесамиДо Нового року залишилося менше двох місяців, а святкового настрою все ще немає? Від фільмів «Один вдома», «Реальна любов» і «Іронія долі, або З легким паром!» вже нудить, але хочеться в найкоротший час зарядитися енергією і налаштуватися на торжество?

Ми зібрали відмінні сімейні фільми з новорічною тематикою, які вас розважать, порадують і змусять знову повірити в чудеса.

Для всієї сім’ї: 8 фільмів з різдвяними та новорічними чудесами

101 далматинець

Нетривіальна історія про порятунок 101 далматинця від найстрашнішої модниці кінематографа, Стервелла Де Віль, яка задумала вкрасти нещасних щенят-Далматинців, щоб пошити з них плямисте пальто.

Міккі: Одного разу під Різдво

Незабутні, яскраві, зворушливі, чарівні новорічні історії від Міккі і Мінні Маусів, Гуфі, Плуто, Дейзі, Дональда і його племінників, розказані в переддень Різдва під чашечку какао з зефіром.

Шазам!

Прямо під Різдво сирота-бунтар Біллі потрапляє в добру люблячу сім’ю. Здавалося б, ось він – найкращий подарунок на Новий рік. Але хлопчик зовсім не радий цій новині і вже планує втечу з дому. Несподівано на нього звалюється ще один сюрприз – суперсила героя Шазама.

Грінч

Для всієї сім’ї: 8 фільмів з різдвяними та новорічними чудесами

Цілий рік зелений буркотун Грінч сперечається і свариться з життєрадісними жителями міста Хтовськ. Але Різдво – це особливий привід для розбрату. Поки інші шумлять, носяться з подарунками і прикрасами і готують святковий стіл, Грінч планує зіпсувати свято кожному хтовчанину.

Лускунчик і чотири королівства

Для всієї сім’ї: 8 фільмів з різдвяними та новорічними чудесами

Напередодні Різдва юна Клара отримує від своєї загиблої матері подарунок – шкатулку. Хрещений дівчинки показує їй шлях в світ Чотирьох Королівств – Насолод, Сніжинок, Квітів і Розваг. Там Клару чекає заповітний ключ від скриньки і неймовірна казкова пригода.

Різдво з Холлі

Для всієї сім’ї: 8 фільмів з різдвяними та новорічними чудесами

Марк сам виховує свою племінницю-сирітку Холлі. Після смерті матері дівчинка замкнулася в собі і перестала говорити. Щоб змінити обстановку і трохи розворушити племінницю, Марк переїжджає з Холлі ближче до родичів. У новому місті він знайомиться з самотньою Меггі, яка, можливо здатна врятувати і дядька і племінницю від смутку і самотності.

Секретна служба Санта-Клауса

Для всієї сім’ї: 8 фільмів з різдвяними та новорічними чудесами

Уже багато років Санта роздає свої подарунки на величезному літаючому кораблі. У Клауса два сина: Стів, старший, який розробив систему корабля, і молодший, Артур, який скрупульозно відповідає на листи дітей і вважається в своїй родині легковажним і не готовим до спадщини батька. В одне Різдво відбувалася страшенна помилка, і до однієї дівчинки не дойшов подарунок. Артур струшує пил зі старих батьківських саней і відправляється вручати подарунок самостійно.

Пінгвіни містера Поппера

Для всієї сім’ї: 8 фільмів з різдвяними та новорічними чудесами

Яку тільки свиню часом не підкладе доля! Ну, або навіть не свиню… Том Поппер отримує в спадок шістьох пінгвінів. Працювати з новими сусідами неможливо, шикарні апартаменти перетворюються в морозилку, а пінгвінячі витівки майже доводять Тома до в’язниці. Але не полюбити і не пробачити цих бешкетників просто неможливо!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Яндекс.Метрика