Дуже потужний рецепт, який дала бабуся, проти багатьох хворобДуже потужний рецепт.

Після 40 років я все частіше хворію. Мій імунітет став дуже слабким, я часто почала відчувати втому, ноги набрякали. Дивним також було відчуття нудоти після кожного прийому їжі.

Я старалася дотримуватися правильного раціону, однак симптоми не проходили. Такий стан завжди ще супроводжувався задишкою, і це не дивно, адже при рості 165 см моя вага становила 90 кг.

Дуже потужний рецепт, який дала бабуся, проти багатьох хвороб

На додаток до цього всього почався ще й безперервний шум у вухах, який заважав весь час.

Я працюю бухгалтером, тому часті болі в спині та шиї також погіршували стан.  Через усі ці симптоми, я стала злою та буркотливою жінкою, яка тільки надокучала своїм рідним.

Найгірше те, що я не могла впоратися зі своїми проблемами.

Одного разу я пішла за покупками на базар. Набрала стільки харчів, що ледве дійшла до воріт біля ринку. Там стояла бабуся, яка продавала часник. Я якраз планувала запекти м’ясо, тому вирішила придбати.

З цими всіма сумками суну я до бабусі аж раз, в очах темно, у вухах шумить, а по голові наче хтось молотком стукнув. Кошик впустила, половину яєць розбила, продукти з сумок наполовину повисипалися. Збіглися чоловіки та відвели мене в сторону цієї бабусі. Я ледве прийшла до тями.  А ця баба Галя одразу розповіла мені про чудодійний рецепт, яким лікується вже близько 20 років. Чесно скажу, у неї було набагато більше енергії та сили ніж в мене.

Тому я вирішила перевірити його на собі. І що ви думаєте? Вже на половині курсу більшість симптомів зникли. Я забула, що таке шум у вухах та скинула декілька кілограмів. А енергії скільки появилося.

Ось рецепт:

Пропустіть через часникодавку 50 зубчиків часнику. Але беріть лише домашній, щоб добитися максимального ефекту. Часникову кашку залийте склянкою холодної кип’яченої води та поставите в тепле місце на 3 доби.

Ліки необхідно процідити через марлю та віджати. Рідину тримайте в холодильнику.

Пити по 8-10 крапель настою, розчиняючи його в чайній ложці холодної води 3 рази на день.

Чим корисний часниковий настій:

• лікує атеросклероз,

• хвороби серцево-судинної системи,

• профілактика інфаркту міокарда,

• очищення організму від жирових відкладень,

• поліпшення обміну речовин,

• відновлення зору,

• омолодження організму.

Повторити курс лікування можна через 5 років.

Якщо у вас є хвороби шлунково-кишкового тракту, бажано проконсультуватися з лікарем. Не можна приймати цей засіб людям з виразкою шлунка і дванадцятипалої кишки, гастритами з підвищеною кислотністю.

Ви знаєте схожі рецепти?

Source: Затишок

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Яндекс.Метрика