Луганчанка розмалювала здолбунівські будівлі у патріотичних мотивах

[ad#content]

Випускниця Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету ім. Т. Шевченка Яна Униченко приїхала на Рівненщину минулого року влітку. Події, що відбуваються на сході кардинально вплинули на долю дівчини і вона залишилася жити тут, в м. Здолбунів.

Яна володіє не аби яким талантом художника, про що свідчать її колоритні малюнки в національному українському стилі, зображені на під’їздах Здолбунова  і на сірих та непримітних стінах коридорів у рівненському ВНЗ 

Ми приклали зусиль, щоб отримати бодай якусь інформацію від Яни Униченко про ту українську мистецьку красу, яку луганська дівчина зреалізувала у нас у Здолбунові. Яна, напевне ще хвилюється від уваги в новому місті для себе. Але наші зусилля виявились не даремними. Спочатку фото розписів Яни на Шкільній,38 та кафе на мікрорайоні “Цементників”.

розпис_1

[ad#content]розпис_2розпис_3розпис_3розпис_4

[ad#content]


розпис_5розпис_6розпис_6Отже, Яна родом із Луганської області, навчається у луганському національному університеті ім.Т.Шевченко в інституті культури і мистецтв – майбутній художник. Цікавиться йогою, міфологією, релігією, мистецтвом. Приїхала до Здолбунова улітку цього року до подруги тітки. Зустріли її радо, допомогли на перших порах усім. За це дякує Чумаку Віктору Федоровичу, пані Аллі і Марині. Каже, що давно мріяла побувати на Західній країні, проте вдалось це лише одного разу – два роки тому. Була у Мукачево, але хотіла ще побачити Львів, знайти великих грибів у наших лісах. Чудово спілкується Яна українською мовою, малюнки на будинку зробила за ініціативи п.Чумака, але мотиви обирала сама. Нині готується до Різдва, вже запрошена у гості і порівняє Здолбунівське Різдво із Луганським.

 

Яна луганчанка

Яна дуже просила передати, що на її малій Батьківщині теж є нормальні, розумні, працьовиті люди, хоча саме в її місті зараз панує козацька братія.

Дізнавшись про волонтерів Здолбунівщини та їх акції “Чисте місто – перший крок до яскравого міста” залюбки погодилась допомогти своїми вміннями та здібностями спільно із ЗЕОНом, Волонтерським рухом Здолбунівщини та всіма хто долучиться до спільної корисної справи зробити Здолбунів Яскравішим!

Видео:

и ещё:

Контейнери для військових в АТО розмальовує дівчина з Луганщини

контейнер (5)Продовжує приємно дивувати Яна, переселенка із Луганщини, яка швидко знайшла чим зайняти свої вмілі руки на Здолбунівщині. то підїзди розмалює, то кафе, а ось тепер почала передавати свої мистецькі привіти і бійцям в зоні АТО, яким здолбунівські залізничники та інші підприємства виготовляють вагончики для проживання.

ВІДЕО про Яну

 

 

Ось такий контейнер був виготовлений хлопцями, які працюють на залізниці у Здолбунові на підприємстві ЕЧ -3. Було поставлене завдання підготувати для 31 блокпосту у зоні АТО ось такий контейнер. Працівники, що його виготовляли сподіваються що він хлопцям не знадобиться, доки його туди довезуть, війна закінчиться.  Схожий контейнер був зроблений тиждень тому і вже відправлений на схід для хлопців Здоблунівським локомотивним депо.lTJeaC7asZEконтейнер (2)контейнер (2)контейнер (3)

[ad#content]контейнер (4)контейнер (6)контейнер (6)контейнер (7)

Контейнери для військових в АТО розмальовує дівчина з Луганщини

Луганчанка розмалювала здолбунівські будівлі у патріотичних мотивах

http://zik.ua/tv/video/19959/

[ad#content]

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: