Молода дружина краще, ніж стара!

Ми, чоловіки, часто чуємо, що вистачить бігати за молодими, краще обирати собі пару на свій вік.
У мене ж напевно десяток живих прикладів, як це працює в реальності, кілька друзів, і колег по роботі – чоловіки після розлучення, які намагалися знайти своє щастя. У когось вийшло, у когось ні, але в цілому мені вистачає досвіду, щоб скласти враження і показати, чого чекати від ровесниці і що можна отримати від молодої дівчини, якщо ви вже перевалили зрілий вік.

Я нікого не хочу образити, в будь-якому віці жінки гарні, але просто для своєї категорії чоловіків, на будь-який товар завжди знайдеться покупець.
Якщо ви обираєте для стосунків жінку свого віку, то ви повинні розуміти, що це вже сформована особистість, з власними потребами, чіткими запитаннями, претензіями та тарганами в голові. Така жінка точно буде дбайлива, ввічлива та турботлива.
Якщо ж жінка в такому віці шукає відносин, то повірте, вести вона себе буде по-іншому. Каструльки з супчиком, все випране і випрасуване, в більшості випадків. Жінка намагається здатися потрібною, ніби вона вам полегшує життя.

Але, це все ви отримаєте з одною умовою. Ви відповідаєте її вимогам та приймаєте її такою, яка вона є. Ви не перевиховаєте сформовану особистість, якби сильно вам цього не хотілось. І на жаль, в більшості випадків все закінчується сумно. Я знаю кілька прикладів, коли вікові люди зійшлися і дійсно були щасливі, але це реально поодинокі випадки.

Тепер щодо молодих дівчат.
Коли я кажу «молоді дівчата», то маю на увазі дівчат, які молодші від вас на 15-20 років. І хоч багато з вас буде сперечатись, мовляв для чого дівчатам ще один тато – повірте! На адекватних, охайний чоловіків завжди є попит у дівчат будь-якого віку.

Що ми отримаємо від таких відносин? Я б це описам всього декількома словами – бажання жити та адреналін! Чоловік починає робити більше рухів по життю, розвиватися і чогось прагнути. Яка тут пенсія і посиденьки на дачі, коли у тебе молода дружина?

Молода дружина краще, ніж стара!

zen.yandex.ru/media/id/5b37e326e2511d00a84b9abb

Молода дівчина приносить багато змін в повсякденне життя. Освіжається коло спілкування, нові погляди на різні ситуації – різниця у віці, це виграшний квиток для чоловіка, щоб не впадати в апатію. Звичайно, свої проблеми є, у багатьох молодих – вітер в голові, складно утримати і щось донести, але на мій погляд краще так, ніж просто доживати старість з тарілкою борщу і жінкою, на яку особливо і дивитися не хочеться.

А що ви думаєте про різницю у віці? Яка є найбільш припустимою на вашу думку?

Source: Блиск

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Яндекс.Метрика