Риби, ваш гороскоп на наступний 2021 рік

Риби, у 2021 році ви повинні завершити всі важливі справи і підготуватися до нового старту. Вас чекає дуже відповідальний рік. Наступаючий 2021 рік буде набагато легшим для вас.

Отже, 2021 пройде, можна сказати, під знаком Водолія. Саме в цьому знаку відбудеться важлива сполука планет, яке вплине на життя кожного. Але ви, Риби, в 2021 році для всіх немов промінь світла в темному царстві. Всі будуть порпатися, думати що робити, і тільки у вас буде рішення, яке ви і озвучите. Ви дуже тонко будете відчувати ситуацію і завжди будете знати, що робити. Так що вірте в себе і свої сили. Час прийшов. У 2021 році у вас будуть відкриватися нові двері, і закриватися старі. Але нехай вас це не лякає.

Глобальні зміни принесе в першу чергу з’єднання Сатурна і Юпітера в знаку Водолія, яке відбудеться 21 грудня 2020 року. Саме ця подія сильно вплине на весь 2021 рік. Вам необхідно буде підвести підсумок минулих 20 років. Щось виправити, доробити, змінити. Все що погано для вас – знайти спосіб прибрати це зі свого життя. Потрібно прийняти нові правила світоустрою (а світ зміниться) і вже почати складати план на майбутнє. Прийшов час вам відродитися, а тому готуємося.

Риби, ваш гороскоп на наступний 2021 рік

pixabay.com

Чого вам очікувати?
• Кохання
У сімейних пар все тихо, спокійно, але взагалі весь рік вам буде, можливо і не до любові, тому що у вас інші плани. І проте, вільні риби в серпні можуть зустріти кохання всього життя. А ось з 19 грудня Венера буде ретроградною – не можна виходити заміж і одружуватися. Не вибирайте ці дати. Загалом, нових зустрічей і знайомств буде багато.

• Кар’єра
! Ви поступово будете рухатися кар’єрними сходами, самі того не підозрюючи. Вам просто потрібно зрозуміти чого ви хочете і робити кроки в цьому напрямку. Хочете іншу роботу – ідіть на співбесіди, обдзвонюйте друзів і обов’язково щось знайдете. Але не ставте кар’єру на перше місце, у 2021 році вона не найважливіше, що у вас буде. Просто розвивайте свої навички, вдосконалюйте майстерність, у вас все попереду. На роботі ви будете у всіх улюбленцями. Також, можна очікувати на підвищення.

• Сім’я
У багатьох риб може змінитися склад сім’ї, і в 2021 році саме будинок і сім’я повинні стати для вас найважливішими. Ваша сім’я – це ваш тил, який ви повинні зміцнити. У будинку можна зробити ремонт, в сім’ї може бути покупка нерухомості (або продаж). Приділяйте увагу своїм рідним, дітям, батькам. Вони підтримають вас, а ви повинні підтримати їх.
У другій половині року може бути несподівана ситуація з братом або сестрою .. Або може бути раптова поїздка до них. І причиною тому може стати Уран, який давно перебуває в вашому 3 астрологічному будинку. Він розгорнеться в ретроградний рух з 20 серпня і тоді сімейні питання можуть загостритися.

Порада по здоров’ю на 2021 рік

Потрібно перевірити ендокринну і лімфатичну системи. Можете бути схильні до простудних захворювань, тож стежте за цим, намагайтеся не застудитися, тримайте обов’язково ноги в теплі. І не зловживайте алкоголем. Особливо стежте за здоров’ям в липні і серпні.

• Доходи
Ситуація може бути дещо напруженою з березня до квітня. Не беріть кредитів та не позичайте грошей з серпня по жовтень. Але в цілому в 2021 році ситуацію стане дещо стабільнішою і вирівняється. Не пропускайте своїх можливостей. У вас їх буде багато.

Є у нас Риби? Які у вас плани на 2021 рік?

Source: Блиск

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Яндекс.Метрика