Скорпіон, ваш гороскоп на грудень

Скорпіони – це єдиний знак Зодіаку, який у грудні буде повністю собою задоволеним. У грудні найактивнішим у вас буде грошовий сектор, 2-ий астрологічний будинок, і зміни почнуться саме з нього. Він відповідає за ваш дохід, вашу власність, майно, і вашу самооцінку. Тут у вас будуть “гостювати” такі планети як Сонце, Меркурій, Венера. Ось як вони впливатимуть на Вас:

Сонце в 2 будинку висвітить вам ваші доходи, наскільки вони вас влаштовують. Можливо, в грудні ви зважитеся на велику покупку або великий продаж. Тому можна готуватися як до великих доходів, так і до великих витрат.
Меркурій направить всі ваші думки на те, як знайти хороший спосіб заробити велику суму. Ви переглянете свої джерела доходу та ,можливо, знайдете нові. Хороший дохід може принести вам інтелектуальна праця, наприклад викладання, або різного роду угоди, особливо в торгівлі.

Скорпіон, ваш гороскоп на грудень

pixabay.com
А ще, деякі з вас задумаються про зміну виду діяльності або просто роботи. Якщо ж ви твердо вирішити щось змінювати – прикладайте всі зусилля аби зробити це до нового року. Або ж перегляньте теперішню роботу та обговоріть з керівництвом покращення умов праці.

10 грудня
Для скорпіонів це потужний день, очікуйте на сюрприз від долі.

14 грудня Повне Сонячне затемнення
Затемнення буде у вашому 2 астрологічному будинку. Це несе вам нові шанси, нові можливості. Всі ці зміни стосуються вашого матеріального стану. Це може бути нова зарплатня, нова робота, нова пропозиція. Дохід принесуть раніше оформлені угоди. Затемнення завжди несе з собою зміни, у вашому випадку – фінансові. Гроші в грудні повинні надходити до вас регулярно і в достатній кількості, тому у кого є борги або кредити – виплачуйте більшу частину.

Венера, покровителька любові і грошей
Першу половину грудня Венера знаходиться у вашому знаку – це трохи напружений емоційний фон. З одного боку ви дуже привабливі, а з іншого дуже вразливі. Почуття можуть затьмарювати ваш розум, тому не приймайте ніяких важливих рішень в перші два тижні.
З 16 грудня Венера переходить до вас у сектор грошей, тому очікуйте отримання грошей та прибутку. Обов’язково придбайте собі щось нове до нового року. Тут важливо придбати те, що вам дуже сподобається та принесе позитивні емоції.

21 грудня – епохальна подія
З’єднання Юпітера з Сатурном в вашому 4 астрологічному будинку – це сектор сім’ї, і вашого місця проживання. Глобальні зміни очікують вас в цьому секторі, тому що таке з’єднання планет буває раз в 20 років.
А вже після 21 грудня Сонце та Меркурій перейдуть у сектор спілкування, тому саме час домовлятись про зустрічі в новому році. Очікуйте багато дзвінків, листів, не тільки особистого характеру, але і по важливим справам.

27 грудня
Вас чекає щось несподіване.

30 грудня Повний місяць
Настає так званий “час ікс”, коли вами буде прийнято важливе рішення. Воно може стосуватися юридичних справ, або питань навчання, або закордонних поїздок.

 

Скорпіони, вірите у гороскопи? Чого очікуєте від грудня?

 

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Яндекс.Метрика