Справжній вік жінки видають не зморшки, не сиве волосся, а запах! Цікаве дослідження американських вченихНайнеприємніше для жінки – відповідати на запитання: «Скільки вам років». Кожна з нас прагне виглядати молодше своїх років.
Але такі вікові ознаки як в’яла шкіра, зморшки та сиве волосся – зовсім не говорять про те, скільки нам насправді років. Вік видає наш запах.

Для мозку запах – це інтерпретація людини. Саме він передає інформацію про наші гени. Нам приємний аромат коханої людини, а мозок отримує сигнал: “ідеальний партнер для потомства”. Тож не дивно, що феромони ще називають уламками статевих гормонів.
У кожного з нас, шкіра має свій кислотно-лужний баланс, свій склад мікроорганізмів і бактерій. У кожного по-різному працюють сальні залози, виділяючи ефіри і жирні кислоти.І у кожної людини свій, неповторний, як відбиток пальця, аромат.

Справжній вік жінки видають не зморшки, не сиве волосся, а запах! Цікаве дослідження американських вчених

mega.ru

Жіночий арамат набагато сильніший за чоловічий. Він привертає до себе, тягне, хвилює, захоплює. Пам’ятайте чудовий фільм “Запах жінки” з Аль Пачіно, коли він тільки по аромату сидить неподалік жінки, визначає її вік, колір волосся і фігуру?
Американські вчені провели цікаве дослідження. Воно показало, що чоловіки можуть за секунду, на рівні підсвідомості, визначити вік жінки по її запаху. І тут зовсім не важливо як вона виглядає, важливий тільки її запах.
Він напряму впливає на запах, особливо в юності та старості. У молодих людей апокринні залози працюють гіперактивно, а ендокринна система виділяє більшу кількість гормонів. Тому молоді люди часто мають різкий запах.

У старості ж, навпаки, викид гормонів в кров зменшується, але до них додаються аромати хронічних захворювань, ліків і недостатньої гігієни. Не варто забувати і про те, що на запах віку впливає і те, що ми їмо. Любителі гострої і м’ясної їжі пахнуть зовсім інакше, ніж ті, хто віддає перевагу рибі і овочі. Багато продуктів надовго “фарбують” запах тіла.
Наприклад, в Торі нареченим забороняється їсти часник за 3 тижні до весілля.

Справжній вік жінки видають не зморшки, не сиве волосся, а запах! Цікаве дослідження американських вчених

flytothesky.ru

Японські вчені відкрили молекулу ноненаль – хімічна сполука, яка утворюється в результаті розкладання окислилися Омега-7 ненасичених жирних кислот.
Після 35 років шкіра починає виробляти більше жирних кислот, надаючи запаху тіла специфічний аромат “старості” і кажучи про початок старіння. На жаль, цей аромат відчувають оточуючі, але зовсім не відчуває “власник”. Ноненаль не розчиняється у воді і залишається на шкірі навіть при ретельному догляді. Він і видає наш справжній вік.
Втім, як і квіткові аромати духів. Парфумери провели цікаві експерименти і виявилося, що аромат троянди у чоловіків асоціюється з милом і старістю, а грейпфрута – з молодістю.

Тому нехай від кожної з нас пахне здоров’ям, щастям і … грейпфрутом. І тоді жоден чоловік, навіть на підсвідомому рівні, ніколи не здогадається, скільки нам років насправді.

А ви вірите, що по запаху можна визначити вік жінки?

Source: Блиск

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Яндекс.Метрика