Тільки подивіться в яких умовах живе гордість всієї України!

Анна Кривонос – гордість всієї України. Вона – членкиня дорослої Національної збірної з біатлону, відома у всьому світі біатлоністка. Анна попала у книгу рекордів України. А ще, Анна 5 років поспіль отримувала звання «Людина року» та «Професіонал року».

У свої 20 років Анна є майстром спорту, багаторазовою чемпіонкою України, Європи та світу. Вона прославляє Україну, Сумщину та рідний Глухів. За своє життя Анна встигла побувати у багатьох країнах, пожили у елітних котеджах, поплавати на кораблях, політати чартерними рейсами. Але, життя склалось так, що в Україні у Анни житла немає.

Вона разом з мамою проживає у старій, розваленій хаті, в якій немає жодних умов.

Тільки подивіться в яких умовах живе гордість всієї України!

zik.ua/news

8 років тому її батьки розлучились та вони з мамою залишились просто на вулиці, без жодних грошей. Два роки довелось жили у підвальному приміщення. Але восени зі стелі почала литись вода, тому спала Анна у лижному костюмі, навіть не переодягалась після тренувань. Піч диміла так сильно, що їм з мамою довелося по пів ночі сидіти у дворі, поки не провітриться. Митись доводилось у знайомих.

Тільки подивіться в яких умовах живе гордість всієї України!

zik.ua/news
Мама влаштувалась продавцем на ринок, але згодом захворіла. Їй зробили серйозну операцію. Аня мужньо витерпіла всі життєві труднощі. Спорт вона не покинула, а навпаки, посилила усі свої старання, аби отримати власне житло. Як на приклад Оксана Яковлєва та Сергій Сєднєв, який влада подарувала житло за чемпіонське звання. До слова, мама Анни – теж колишня спортсменка, рекордсменка СРСР з лижних перегонів. Всю спортивну кухню знає не з чуток, тому її моральна підтримка була неоціненною.

Тільки подивіться в яких умовах живе гордість всієї України!

zik.ua/news

Дівчині обіцяли, що коли вона стане чемпіонкою Європи їй придбають житло за бюджетні кошти. Це обіцяв мер Юрій Бурлак. Він зміг настільки сильно надихнути дівчину, що навіть після перелому вона все ж повернулась до спорту та принесла перемогу Україні. А потім ще неодноразово повторила своє досягнення. Здавалося, довгоочікувана квартира в руках! Перемогу здобула, коли йшли вибори. Влада змінилася, і нове керівництво виконувати стару обіцянку відмовилося.

За ці роки Аня з мамою орендували квартири 4 рази. Мати намагалась відновити справедливість, але, на жаль, у неї нічого не вийшло. А за два роки Анна привезла додому ще 5 нових медалей зі світових змагань. Але, ці заслуги знову не приблизили її до найзаповітнішої мети.

Зараз Анні 20 років. Вони з мамою і далі живуть в жахливих умовах. Довелось заселитись у старий, розвалений будинок, інших варіантів просто не було.Дівчина сама тягне на собі всі фінансові витрати, в тому числі і лікування мами. Але цієї осені у Анни з мамою з’явилася надія.

Депутат облради Андрій Божок виступив із запитом про виділення коштів на придбання житла. 47 депутатів його вже підтримало. Тепер потрібно проголосувати на сесії, аби виділили гроші з бюджету. Михайло Плотницький курує спорт у Глухові, пообіцяв, що докладе всіх зусиль до цієї ситуації. Ми усі чекаємо на позитивні результати.

Source: Блиск

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Яндекс.Метрика