Терези, схоже, що вас очікує прибутковий місяць!

Грудень для Терезів – активний та хороший місяць. Найважливішими для вас будуть справи 3 астрологічного будинку – це дуже “рухливий” сектор, у вас буде багато пересувань, коротких поїздок, зустрічей, багато спілкування. Це час для навчання, отримання нових навичок, це сектор транспорту, це документи, а ще це ваше найближче оточення. Щось з перерахованого вище обов’язково проявить себе в цьому місяці. Це сектор змін – і вони у вас будуть! У грудні у вас будуть “гостювати” такі планети як Сонце, Меркурій, Венера. І ось як вони впливатимуть на Вас.

Сонце при такому розташуванні наділить вас дотепністю, у вас в грудні буде вельми широке коло інтересів, багато зустрічей, знайомств, і вам потрібно багато встигнути зробити перед новим роком. Буде багато поїздок. А ще ви можете познайомитись або ж побачитись з якоюсь відомою або навіть визначною людиною.

Меркурій змусить вас збирати інформацію ретельніше, і перевіряти її перш, ніж приймати важливе рішення. Ви можете оформляти документи, налагоджувати зв’язки, вчитися чомусь новому, вдосконалюватися. Не виключено, що по роботі ви зможете укласти вигідні угоди, які принесуть вам прибуток.

А ще, вас чекають зміни у вашому оточенні. Можуть змінитись ваші колеги, сусіди, або ж приїдуть в гості ваші далекі родичі. Якщо ви з кимось є посвареними – миріться. Всі старі образи залишіть в старому році, а новий почніть з позитиву.
Марс в прямому русі в вашому секторі партнерства і шлюбу. Це означає, що у вас буде велике бажання зміцнити відносити, або якщо ж їх немає – знайти. Це можуть бути як і романтичні відносини, так і ділові. Якщо у вас є своя справа добре будуть налагоджуватись робочі справи, але не забувайте про сім’ю та приділяйте їй багато часу.

Терези, схоже, що вас очікує прибутковий місяць!

pixabay.com
10 грудня
Потужний день. У цей день можна очікувати подарунка долі.

14 грудня Повне Сонячне затемнення
Затемнення буде відбуватись у вашому 3 астрологічному будинку, і відкриває вам абсолютно нові можливості, контакти. Точно у вашому житті щось зміниться. Ви дізнаєтесь певну цікаву інформацію, яка, можливо, вплине на вас.

Венера, покровителька любові і грошей
Першу половину грудня Венера буде знаходитися у вас в секторі грошей! Дохід в грудні вас порадує. Ви будете задоволені і своєю роботою і самими собою, що ви такі чудові і все у вас виходить. Самооцінка буде високою. Якщо ви добре співаєте – прекрасна можливість показати свій талант на корпоративі – колеги оцінять красу вашого голосу.

З 16 грудня вже і Венера перейде до вас в сектор спілкування – ви легко будете знайомитися, в будь-якій компанії будете відчувати себе як риба у воді. Ви чарівні, привабливі, знаходите потрібні слова, щоб зачепити душу співрозмовника – чим не привід для знайомства ? А якщо знайомства вам не цікаві, то використовуйте своє красномовство в переговорах. Це точно піде вам на користь.

21 грудня
З’єднання Юпітера з Сатурном в вашому 5 астрологічному будинку. Ідуть складності, тривоги, обмеження і перешкоди, пов’язані з вашою родиною і починається новий етап вашого життя. Вас буде супроводжувати удача і везіння в розкритті своїх талантів, в творчості – це буде ваш, так званий, зоряний час, коли ви зможете показати свої досягнення, свої творіння не тільки оточуючим вас людям, але і всьому світу. Таке з’єднання планет буває раз в 20 років.

А ось Новий Рік потрібно зустрічати обов’язково вдома, в колі рідних – після 21 грудня Сонце переміститься в ваш 4 астрологічний будинок і це стане центром вашого всесвіту на цілий місяць.

27 грудня
Очікуйте чогось досить несподіваного, ви можете заробити більше грошей, ніж очікували, або ж закрити більшу частину кредиту. Або ж можуть знайтись інші джерела доходу. Загалом, чекайте фінансових сюрпризів. А ще ви нібито підіб’єте підсумок у чомусь або ж зміните свій соціальний статус.

Терези, як вам такий прогноз? Що думаєте?

 

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Яндекс.Метрика