Товары для любимых питомцев в Мy-zoo #Средства для ухода за кошачьей шерстью

За статистикою, більш ніж у половини українців є якась домашня тварина. З усіх тварин найбільша перевага віддається кішкам. Це не дивно — з кішкою не потрібно гуляти і вона спокійно переживає вашу відсутність цілий день. Не дивлячись на таку невибагливість, кішку важливо не тільки якісно годувати. Гарна шерсть у кішки — теж ознака здоров’я разом з міцними зубами, кігтями і гарним настроєм.

 

Якщо кішці не стригти кігті і при цьому не випускати на вулицю, де вона б могла їх сточити, кігті відростають занадто довгими. Довгі кігті — мука і для господарів, і для тварини. Вони чіпляються за килими і оббивку. При цьому кішка може випадково вирвати кіготь і це принесе їй набагато більше мук, ніж регулярне підстригання кігтів. Лапа може запалитися і тоді доведеться витратити набагато більше часу і грошей, ніж ви витратите на кігтерізку. Деякі тварини мужньо проходять цю процедуру. Якщо вибрати кігтерізку у вигляді гільотинкі, процес пройде швидко і безболісно, не пошкодивши кігті. Робіть це раз на 2 тижні і ваша тварина не знатиме проблем.

Якщо ви помітили, що у вашої улюблениці неприємний запах з пащі — це легко виправити. Швидше за все, в цьому винні бактерії. Почистити зуби кішці у вас навряд чи вийде. Але дещо для гігієни кошачої пащі і здоров’я зубів ви зробити можете. Існують спеціальні рідини від зубного нальоту і запаху з пащі кішок. Їх достатньо додати в питну воду. Склад рідини знищує всі гнильні і небезпечні бактерії в пащі тварини. При цьому у неї приємний смак. Кішці подобається пити таку воду і при цьому у неї разом з видаленням нальоту, налагоджується робота видільної системи.

Якщо ви вважаєте, що особливий догляд потрібен лише тваринам із довгою шерстю, ви будете неправі. Короткошерсті кішки теж линяють і їх так само потрібно вичісувати, допомагаючи прибрати зайву шерсть. Для цього є спеціальні гумові щітки-масажери. Використовуйте таку щітку, коли хочете погладити кішку — таким чином ви поєднаєте приємне з корисним.

Догляд за довгошерстими кішками трохи складніший. Він потребує більш пильної уваги. Найбільша муку тварині доставляють ковтуни, яких потрібно одразу ж позбавлятися. Пожалійте вашу улюбленицю — не треба видирати їх пуходеркою. Для цього існують спеціальні інструменти і засоби. Їх можна знайти в спеціалізованних магазинах.

Це далеко не повний перелік засобів для догляду за кішкою. Не забувайте балувати її смачненьким, чесати за вушком і грати.Тоді ваша киця буде не тільки здоровою і гарною, а й щасливою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Яндекс.Метрика