Як швидко, Ви, чоловіки, забуваєте про справді рідних людей!Хочу обговорити з вами одну класичну ситуацію. Якийсь громадянин похилого віку (ну ок, нехай буде мінімум дуже дорослий) розлучається зі своєю дружиною. Такою же сильно дорослою жінкою.

Має право. Хочеться йому молодого тіла, чистоти, наївності і захоплення. Знаходить він собі дівчину і все у них супер класно. Дядькові класно, дівчині прекрасно, а у колишньої дружини все в її руках. Прикро, прикро, але ладно.

І тут відбувається яке-небудь інтерв’ю, пост, будь-яке публічне висловлювання і громадянин видає, що з новою жіночкою у них ну такий секс, ну такий, що прямо за кухонний стіл ніяково гостей садити, що за ним було. І натякає: нарешті! І кричить він це на весь голос, по телевізору.

Ні, все зрозуміло, пан далеко за дцять хоче сповістити всесвіт, що він ще огого і егегей, а то раптом там щодо хрущовок шепочуться, що молода дружина по коханцях піде, щоб чоловікового боргу віддавали. Але що по-вашому повинна відчувати дружина? Дружині заліпили публічного ляпаса – ти в ліжку так собі. Навіть якщо так, порядно це? Ні! Кому потрібна ця інформація? Тільки пліткарям. Не кажучи вже про те, що любов і образа не у всіх легко проходять і такі заявки як серпом по нервах.

Всі ці порівняння колишніх і теперішніх – це низько, в цьому вчинку відсутня абсолютно будь-яка повага до людини з якою ти прожив великий відрізок свого життя. З якою ти мав сім’ю, можливо, є спільні діти. В будь-якому випадку до рідних людей потрібно ставитись з повагою, не розповідати на всю країну про особисті речі та стосунки. Тим паче, що ця людина брала участь в отримані твого успіху. А ти тепер відкрито принижуєш її.

Як швидко, Ви, чоловіки, забуваєте про справді рідних людей!

pexels.com

Загалом, я знову проти цинізму. Проти знецінення і порівняння. І проти того, щоб про кинуту жінку говорили: сама винна, треба було віддаватися на столі. Самі б спробували вогненно хотіти того, кого бачила у всіх видах за ті 20-30-40 років спільного життя. Вона йому радикуліт лікувала і волосся стригла в вухах. А їй про стіл і пристрасть. Ну ну.

А ви що думаєте? Зустрічали в житті такі ситуації і як воно?

Source: Блиск

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Яндекс.Метрика