Збільшуємо корисні властивості лимонів простою сіллюУ лимоні міститься велика кількість корисних речовин, тому не дивлячись на його кислий смак, він надзвичайно корисний для нашого організму. Цей спосіб допоможе збільшити корисні властивості лимону.

Ферментовані лимони
Для повноцінного функціонування організму потрібне не тільки вітаміни, але і мінеральні речовини, кальцій, фосфор та ще дуже багато компонентів. Всі вони містяться у лимонах. Більше того, лимони мають здатність запобігати накопиченню шкідливих токсинів в організмі. Ці фрукти просто необхідні для нормальної роботи травної системи. Особливо корисно їх вживати вранці. Тому, не відмовляйтесь від чаю з лимоном.

Як збільшити властивості лимону в декілька разів
Даний спосіб може бути шкідливим для багатьох продуктів, але тільки не лимонам! Цей рецепт дуже популярний у багатьох країнах, навіть у Північній Африці. Давайте ж і ми спробуємо.

Отже, нам потрібна склянка дволітрова банка. Ретельно помийте її за допомогою соди. Так ви знищите всі хвороботворні мікроорганізми. Тепер зачекайте щоб банка висохла.

Беремо декілька лимонів та дуже ретельно миємо їх. Можна теж використати соду. Добре витираємо та робимо кілька розрізів ножем зверху. Тепер беремо сіль. Краще використовувати сіль грубого помелу. Сипимо на дно банки. Лимони теж засипаємо сіллю та ставимо у банку.

Збільшуємо корисні властивості лимонів простою сіллю

JOINFO.COM

Лимони повинні бути ретельно утрамбовані та перебувати в солі. Банку закрити кришкою та поставити в темне місце, яке добре провітрюється. При таких умовах почнеться процес бродіння лимонів. Саме це нам і потрібно. Завдяки бродінню і наявності солі, кількість вітамінів і мінералів в лимонах збільшується в декілька разів.

Через 3 дні лимони можна діставати з банки та вживати. Також, їх можна додавати в будь-які страви. А ще, лимоном дуже корисно протирати обличчя для сяючої шкіри.

Збільшуємо корисні властивості лимонів простою сіллю

klopotenko.com

Це ще далеко не всі корисні властивості ферментованих лимонів. Вони чудово знижують високий тиск, виводять мозолі та бородавки та володіють антибактеріальними властивостями. Перед вживання просто відріжте маленький шматочок лимону та струсіть зайву сіль.

А ви пробували ферментовані лимони?

Source: Блиск

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Яндекс.Метрика